Aktualności

Archiwum

Profil

Michał Rycaj

Obserwuj mnie

Augustin Egurrola
To jest genialne ! Stopień trudności tego pokazu stoi na niewyobrażalnym, kosmicznym poziomie!

Agustin Egurrola, Juror programu Mam Talent o występie Michała

Michał Rycaj

MichRyc

25.07.1990

Trenuję od 2005r.

Jestem osobą, która kocha sztukę i sport a Freestyle Football jest doskonałą formą realizowania się w tych dwóch dziedzinach. Freestyle jest dla mnie przygodą życia, największą pasją oraz duchową wędrówką. Moim głównym celem nie jest wygrywanie turniejów lecz stały rozwój, odkrywanie potencjału freestyle oraz dzielenie się swoim talentem z innymi. Czasem moja ciężka praca wywoła przyjemny skutek uboczny w postaci kolejnego tytułu Mistrza Świata. Do tej pory uzbierałem ich trzy lecz nie traktuje ich jako najcenniejszy dorobek w mojej karierze. Większą wartość dostrzegam w przekazywaniu swojej wiedzy młodemu pokoleniu oraz w czystej radości z freestyle!!

Oferta

Pokazy  trików piłkarskich Michała stoją na najwyższym światowym poziomie oraz stale budzą zachwyt widzów. Wszystko dzięki nieszablonowemu połączeniu muzyki oraz widowiskowych trików. Całość dodatkowo  ubarwiona jest elementami humorystyki i interakcji z publicznością.

Każdy układ Michała obfituje w oryginalną atmosferę oraz różnorodne rodzaje trików serwując doskonałą ucztę widzom.

Ciekawostka:  Michał skomponował w całości muzykę do jednego ze swoich występów. Stworzenie oraz opanowanie jego choreografii trwało aż 6 miesięcy ! Dziś jego występ ma status kultowego a przez wielu uznawany jest jako najlepsza choreografia w historii freestyle.

Czas jednego pokazu :  Od 3 do 5 minut

Sugerowana ilość pokazów podczas jednego eventu : 1 – 3

Pokazy świetnie sprawdzają się w połączeniu z każdą oferowaną opcją działu Event

Chcesz zapewnić aktywną rozrywkę swoim gościom oraz stworzyć pozytywną atmosferę podczas swojej imprezy ? Interakcja w klimacie trików piłkarskich to doskonałe oraz oryginalne rozwiązanie !

Starannie ułożony program konkursów, mini warsztatów oraz elementów humorystycznych potrafi rozruszać najbardziej wymagające osoby.  Uczestnicy próbują swoich sił w trikach piłkarskich często przekonując się, że drzemią w nich wrodzone umiejętności J Całość prowadzona jest przez Michała

Czas programu : Od 5 do 30 minut ( w zależności od preferencji klienta ).

Interakcja świetnie sprawdza się w połączeniu z każdą oferowaną opcją działu Event

Warsztaty Michała to najlepsza z dostępnych opcji na rynku w tej dziedzinie. MichRyc  znany jest jako najlepszy trener Freestyle w Polsce doskonale łącząc elementy zabawy oraz rozwoju w swym nauczaniu.

Jeżeli chcesz aby uczestnicy Twojej imprezy z łatwością opanowali nowe sztuczki w atmosferze świetnej frajdy to program Michała jest strzałem w dziesiątkę.

Warsztaty mogą odbywać się w formie publicznej jak i zamkniętej.

Czas trwania warsztatów: Od 30 do 120 minut ( w zależności od preferencji klienta)

Liczba osób na jedną sesję warsztatów : Od 3 do 20 osób

Warsztaty świetnie sprawdzają się w połączeniu z każdą oferowaną opcją działu Event

Show w klimacie MŚ w Piłce Nożnej w Rosji ? Zrobienie występu na dachu jadącego samochodu? Wspólna choreografia z tancerzem?  Nie ma problemu ! Michał jest specjalistą w dopasowaniu się do nawet najbardziej szalonych wizji klientów !

Chcesz zostać Freestylerem i trenować pod okiem trzykrotnego Mistrza Świata ? Akademia „MichRyc” oferuje zajęcia grupowe oraz indywidualne z Freestyle oraz Street Football. Minimalny próg wiekowy to 8 lat. Pierwsze zajęcia za darmo ! Chcesz dowiedzieć się więcej ? Kliknij  www.akademiamichryc.com

Jedyna w swoim rodzaju oferta dla miłośników freestyle oraz graczy dążących do zaistnienia na rynku pokazów trików piłkarskich.

Chcesz mieć własny widowiskowy układ trików piłkarskich ?  Pragniesz robić zawodowo pokazy lecz nie masz pomysłu na siebie ? Marzysz aby Twoja choreografia spełniała oczekiwania widzów i klienta ? Chcesz zwiększyć swoją wartość marketingową jako freestyler ? Jesteś we właściwym miejscu. Zainwestuj w stworzenie profesjonalnej choreografii specjalnie dla Ciebie !

Oferujemy kompleksowe tworzenie choreografii Freestyle Football odpowiednio dopasowane pod umiejętności oraz szczegółowe preferencje klienta.  Układy tworzone przez Michała za każdym razem są inne oraz po ukończeniu są pełną własnością klienta.

W skład oferty wchodzi:

-Dobranie  muzyki zgodnej z preferencją klienta lub skomponowanie nowego utworu na potrzeby układu

-Stworzenie całej choreografii odpowiednio dopasowanej do umiejętności klienta oraz wykorzystującej mocne strony jego osobowości oraz umiejętności.

– Wspólny trening  bądź seria treningów choreografii Michała z klientem

– Przesłanie nagranego wzoru choreografii w formie elektronicznej wraz z wskazówkami oraz radami

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Michał dysponuje warsztatem widowiskowych trików specjalnie przeznaczonych na akcje reklamowe. Dzięki swemu doświadczeniu w graniu w reklamach wie on jak dopasować się do konkretnej wizji i scenariusza.  MichRyc w swojej karierze wystąpił min. w telewizyjnej reklamie Plusa wykonując triki ….telefonem 🙂

Klienci Michała